Re: Czy opłaca sie kupić ten dom?
Bez kategorii / 25 lipca 2012

..a pewnie oprocz tego okaze sie , ze cala hydraulika i elektryka jest do wymiany, bo aluminiowe przewody dawno popekaly, przy wlaczeniu czajnika wybija bezpieczniki, a zeliwne rury dawno przegnily, ze w domu nie ma katow prostych i nic nie trzyma poziomu/pionu, ze trzeba caly dom ocieplic, bo zima za ogrzewanie placicie po 1000zl miesiecznie, a mimo tego chodzicie w kufakjach, ze trzeba zaizolowac fundamenty, ze w piwnicy (pewnie jest, jak to w starych domach) stoi woda po kazdym deszczu, a w ogole uklad pomieszczen do bani i przydaloby sie poprzestawiac sciany..i wyskakujecie z kasy, za ktora zbudowalibyscie nowy dom. No, ale majac ponad ha ziemi macie gdzie budowac.

Re: opóźniony rozwój mowy-terapia 3 latka
Bez kategorii / 21 maja 2012

1. Marsz do poradni psychologiczno-pedagogicznej po skierowanie na wczesne wspomaganie rozwoju. Brak mowy u dziecka trzyletniego to jest wskazanie do wspomagania rozwoju. Jak Cię będą zbywać słownie, poproś o odmowę na piśmie. W poradni poproś też o kompletną ocenę funkcjonowania dziecka. 2. Logopedka do bani, ale to już dziewczyny napisały. Niewspółpracujący to może być nastolatek z autyzmem i upośledzeniem, który nigdy nie był w terapii, ale nie trzylatek. Średnio rozgarnięta logopedka powinna sobie poradzić, jak nie tak to inaczej 3. Neurolog. Koniecznie. Dobry. Całościowo niech oceni rozwój. 4. Ja bym sprawdziła czy dziecko nie ma obniżonego napięcia mięśniowego w buzi. Mój syn ma, nam to powiedziała terapeutka SI przy diagnozie. Pisałaś o kajetanach, więc jeżeli jesteś z Warszawy i okolic, to poradnia logopedyczna IMiD: www.imid.med.pl/klient1/view-content/55/Poradnia-Logopedyczna.html i od razu zapisz się do poradni chirurgi szczęki…

Re: Koślawe nóżki!!!
Bez kategorii / 14 kwietnia 2012

> Moje dziecko coraz bardziej krzywi nóżki w iksy. Dawno nosimy właściwe butki… to znaczy ze nie nisicie wlasciwych. Moj synek mial strasznie koslawe nozki. Systematycznie jestesmy u ortopedy. Kolanka ma proste ale kostki byly fatalne. Jak zaczął stawac to z tylu wygladal jak by mial powylamywane stopki. Od 3 lat w butach wysokich, ze sztywnym zapietkiem + cwiczenia i efekt jest bardzo widoczny. Dopiero teraz (po 3 r ż.) mamy zalecenie na wkladki, obcasik nie. Sluchajcie lekarza i dopytajcie o te buty. Nie wszystkie sa dobre pomimo ceny. Np. Bartki po ok 1 miesiacu staja sie rozciapciane i miękkie wiec do bani.

Szczecin inwestycjami stoi
Bez kategorii / 11 lutego 2012

Artykuł kryptoreklama, do bani, nic konkretnego się nie dowiadujemy oprócz tego, że w wymienionych budowlach będą „komfortowe windy firmy Shnaider”.